Su Kaçağı İstanbul

cihazlı tesisatçı

İstanbul Tesisat firması olarak biz binalarda ki su kaçaklarını cihazla tespit ediyoruz. Bizi aradığınız gün içerisinde evinize gelip, termal kameralar aracılığı ile evinize fazla zarar vermeden su kaçaklarını buluyoruz. Termal kameralar ile tesisatın bütün arızaları müşteriye gösterilerek yapılan yanlışları düzeltiyoruz. Bu işlem sonucunda müşterinin ödeyeceği miktar şeffaf bir şekilde müşterinin önünde hesaplanarak yine müşteriye sunulmaktadır. (malzeme+işçilik ücreti). Firmamızın diğer tesisat firmalarından farkı şudur; Fayansları ve parkeleri kırmadan su kaçağını bulmamız ve yaptığımız işin arkasında durmamızdır.

Binalarda Oluşan Su Sızıntılarının Belirtileri Nelerdir?
  • Musluklar kapalı olmasına rağmen binadaki su sayaçları çalışmaya devam ediyor olabilir.
  • Su faturaları aniden yüksek miktarda-artış göstermiş olabilir.
  • Oturduğunuz apartmandaki dairelerin birisinde su kaçağı tamiri yapılmasına rağmen alt kattaki dairenin tavanı sararmaya devam ediyor olabilir.
  • Oturduğunuz dairenin yüzeyine sürekli su çıkıyor olabilir.
  • Oturduğunuz dairenin duvarlarında küf, ıslanma veya rutubet gözlenebilir.
  • Binanızda kanalizasyonda yaşayan böcekler dolaşmaya başlayabilir.
  • Bina seramiklerinin derzleri renk değiştirmeye başlayabilir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

makine ile su kaçağı bulma

Binalardaki su kaçaklarını bulmak için çok dikkatli ve ayrıntılı bir çalışma yapmak gerekir. Su kaçaklarına neden olan bazı etkenler vardır. Bunlardan en önemlisi; binaların tesisatındaki bozukluklardır. Ayrıca dış etkenlerin baskı uygulaması sonucu da su kaçaklarına neden olabilmektedir. Bu tarz su kaçaklarını durdurmak için kaçak tespiti yapılmalı ve gereken tamir işlemini yapmak çok büyük önem arz etmektedir. Tabi bu arada kaçaklara ulaşmak ve su kaçağını anında gidermek bir tesisatçının en önemli görevlerinden bazılarıdır.

Cihazlı Tesisatçı Nasıl Çalışır?

Su kaçağını bulmak için yapılacak ilk iş binalardaki vanalardan su gidişini kapatmaktır. Eğer vanaları kapattıktan sonra yine de duvar bölümlerinde veya üst kısımlarda su sızıntısı devam ederse hemen bu olaya müdahale edilmesi gerekir. Su kaçaklarının yeri tespit edildikten sonra son teknoloji malzemelerde kullanılarak tamir işlemi yapılır. Ayrıca su kaçağının daha da ilerlememesi için bu konuda tedbirler almak çok önemlidir.

Su kaçakları duvar aralarından ve borulardan sızarak meydana gelir. Su kaçağını bulmak için cihaz kullanırız. Kaçak yapan borular cihaz ile tespit edildikten sonra borular onarılır ve yerlerine yenileri takılır. Bu şekilde su kaçakları tamir edilerek daha büyük sorunların oluşması engellenir. Yaşadığınız apartmanların tesisat sistemlerinde oluşan su kaçakları dairenize ciddi hasarlar bırakır. Bu sorunun önüne geçmek için su kaçağının kaynağı tespit edilmeli ve daha güçlü bir tesisat sistemi kurulmalıdır.

Cihazlı Tesisatçı İstanbul Tesisat Telefon Numaraları

istanbul tesisatAlanında lider tesisat firmalarından birisi olan İstanbul Tesisat son teknoloji cihazları kullanarak kırmadan ve dökmeden su kaçaklarını bulmakta ve tamir etmektedir. Bu işte uzman kadrosu ile mükemmel işlere imzasını atmıştır. Amacımız cihazlı tesisatçılar arasında bir numara olmaktır. Aşağıdaki numaralardan bizi arayarak servis çağırabilirsiniz.
Avrupa Yakası Servis Anadolu Yakası Servis Whatsapp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir