Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

lağımcı usta

İstanbul Tesisat firması olarak biz, kanalizasyon tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı açma konusunda hizmet veriyoruz. Her türlü boru tıkanmalarını açıyor ve boruların yerini görüntüleme sistemleri ile tespit ediyoruz. Böylece sorununuzu en kısa zaman zarfında çözmüş oluyoruz.

Uzman kadromuz atık su gider kanal boru tıkanmalarını, yanlarında getirdikleri son teknoloji ekipmanlar aracılığıyla kırmadan ve dökmeden tamir etmektedir. Tuvaletiniz ve banyonuzun duvarları kırılmadan, son sistem cihazlarla kanalizasyon tıkanıklıklarının açılması sağlanmaktadır. Son teknoloji kameralar ile mutfak gider borusu tıkanıklığı, lavabo borusu tıkanıklığı ve kanalizasyon açma çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Tesisat firması geleneksel eski usül yöntemlerin yerine yeni teknolojik cihazlar kullanarak kanalizasyon tıkanıklıklarını açmaktadır.

İstanbul Tesisat ustaları, tıkanan kanalizasyon borularını kanal açma makinesiyle açmaktadır. Ustalarımız işlerini dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktadır. Son teknoloji cihazlar ile çalışan ustalarımız, tıkanan kanalizasyon borularını robot makineler yardımıyla açmaktadır. Bu şekilde probleminiz en teknolojik ve modern yöntemlerle çözüme kavuşmuş oluyor. Eğer sizin de tıkalı olan gider, tuvalet, pimaş, kanal, mutfak gideri, lavabo gibi sorununuz varsa ve tesisatçı arıyorsanız hemen bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Bulunduğunuz yere ekibimiz hemen gelecektir.

Robot Kullanarak Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Çalışması

klozet tıkanıklığı açma

Tıkanan kanalizasyon boruları başınıza bela olabilir. Tıkanan borular su akışını durdurabilir. Aynı zamanda kötü kokuların etrafa yayılmasına da sebep olabilmektedir. Özellikle de tuvaletin taşması herkesin korkulu rüyasıdır. Tuvaletten taşan pis suyun temizlenmesi ayrı bir çalışma gerektirir. Bir de sağlığınıza büyük zararlar verebilmektedir. Robot kanal açma makineleri ile duvarlarınızı kırmadan borulardaki tıkanıklıkları açabiliyoruz. Tıkanıklık açma makineleri hiçbir şekilde borulara zarar vermez. Kullandığımız cihazlarda bulunan kameralar aracılığıyla boruyu tıkayan şeyin ne olduğu da görüntülenebilmektedir.

Rögar Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

kanalizasyon borusu tıkandıRögar tıkanmalarında son sistem kanal açma makineleri kullanırız. Bu makineler, tıkanma problemine yol açan tüm cisimleri parçalar ya da içine çekip çıkarır. Kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığa yol açan nedenler müşteriye gösterilir. Bu sayede tıkanmanın tekrar olmaması için gereken önlemler alınabilir. Oluşan tıkanıklıkları zahmetsiz bir şekilde açtırmak istiyorsanız İstanbul Tesisata başvurabilirsiniz. Cihazlı tesisat ustalarımızdan acil servis almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Tesisat Adres ve İletişim Bilgileri

istanbul tesisatİstanbul Tesisat ustaları, kanalizasyon tıkanıklıklarında son sistem cihazları kullanarak kanal görüntüleme ve açma çalışmaları yapmaktadır. Robot kullanarak kanal içerisinde bulunan tüm cisimler çekip çıkarılır. Firmamız İstanbul’un her ilçesine acil servis hizmeti sunmaktadır. Bizi derhal arayarak acil servis formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz bulunduğunuz binaya gelerek kanalizasyon açma işlemlerine başlayacaktır. İstanbul Tesisat telefon numaralarımız :

İstanbul Tesisat Avrupa Yakası
Kocasinan Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. No:23/A
Bahçelievler/İSTANBUL
0212 647 10 10
0554 499 36 18

İstanbul Tesisat Anadolu Yakası
Zümrüt Evler Mah. Nil Cad. Nil Sokak No:2
Maltepe/İSTANBUL
0216 383 36 33
0532 283 64 40

Avrupa Yakası Servis Anadolu Yakası Servis Whatsapp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir