Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı

Kameralı İstanbul su tesisatçısı her türlü sorununuza çözüm buluyor .Evinizde duvardan su mu sızıyor, banyodan ses mi geliyor, komşuya su mu akıyor, tesisatınız da sorun mu var kameralı İstanbul su tesisatçısı bir telefon kadar uzağınızda. Arayın gelip uzman ekiplerimizce su kaçağı olan noktayı kameralı cihazımızla bulalım.

Kameralı İstanbul su tesisatçısı evinizde ,bahçenizde bulunan su kaçağını yeni teknoloji cihazlarımızla kırmadan tespit etmektedir. Su kaçağı tespit cihazları su kaçağı türlerine göre farklılık göstermektedir İki tür su kaçağında kameralı cihaz kullanılır .İlk olarak Atık su borularında oluşan su kaçaklarında kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanılır. İkinci olarak sıcak su borularındaki su kaçağı tespiti yapabilmek içinde termal kameralı kaçak tespit cihazlarımız kullanılır. Kameralı su kaçağı tespiti cihazlarının özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak   gözümüzün gördüğü görünür ışıkların dışındaki diğer tüm dalga boylarını,  gözümüzle göremeyiz. -273°C üzerinde sıcaklığa sahip olan tüm maddeler termal enerji yayarlar. Bu enerji maddelerin sıcaklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir.  Termal kameralar  tam da bu temel prensibine  göre çalışır. Kısacası termal kameralar dalga boylarına göre yayılan gözle göremediğimiz ısıyı görünür bir resim haline getirir . Diğer kameralı cihazımız ise pis su borusundaki su kaçağı tespiti için kullanılmaktadır. Bu cihazımız da ki kamera borunun içine bir çelik kablo yardımı ile  gönderilir. Kameralı cihazımızın özelliklerinden bahsedecek olursak borunun içine gönderilen görüntüleme kameralarının 22 mm kamer kafa ölçüsüne sahiptir . 30 mm ve üzerinde boru görüntülemelerini yapabilir .Bu cihazların 30 metreye kadar uzanabilen çelik kablosu bulunmaktadır.  Genel olarak 4 inç görüntü  ekranına sahip cihazlardır. Bu kameralı  su kaçak tespit cihazlarımız sayesinde kırmaya gerek kalmadan evinize zarar vermeden su kaçağı tespitini kolayca yapabiliyoruz.

Kameralı İstanbul su tesisatçısı evinize geldikten sonra kameralı tespit cihazımızla su kaçağı tespitini noktasal olarak  yapar. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra eğer arzu ederseniz su kaçağı tespit edilen nokta sadece  tamir edilebilecek kadar küçük  kırılır. Su kaçağı olan kısımdaki boru  uzman ekiplerimiz tarafından değiştirilir ve tamirat yapılır. Yeni nesil kameralı su tesisatçılarımızla evinizdeki su kaçağını en düşük maliyetle bulur ve tamiratını yaparız.  Eski ilkel sistemden arındırılmış yeni teknoloji cihazlarımızla su kaçağınızı en hızlı şekilde buluyoruz. Kameralı İstanbul su tesisatçısı olarak evinize zarar vermeden kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapan , yeni teknoloji kameralı tespit cihazları kullanan tesisatçıları tercih etmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir