Cihazla Su Kaçağına Bakan Servis

Cihazla su kaçağına bakan servis , su kaçağını bulmayı şansa bırakmaz , tahmin etmez kesin nokta gösterir ve noktasal tespit yapar. Nasıl mı ?

Su kaçağı tespitini şansa bırakmayın deneme yanılma yöntemiyle ,su kaçağını bulana kadar her noktayı kıran döken  firmaları tercih etmeyin. Yeni çağın getirdiği teknolojiye nasıl her sektör adapte oluyorsa tesisat sektörününde bu çağa adapte olup çağın gerektirdiği teknolojiyi kullanması gerekiyor.Biz cihazla su kaçağına bakan servis olarak yeni çağa uyum sağlayıp   uzman tesisatçı ekiplerimiz ve yeni teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespitini şanşa bırakmıyor ,kırıp dökmeden noktasal kaçak tespiti yapıyoruz.

Su kaçak çeşitleri vardır. Her su kaçağı tespiti  için aynı cihaz kullanılmaz. Cihazla su kaçağına bakan servis olarak biz su kaçaklarını 3 ana dal olarak ayırıyoruz. Bu üç tip su kaçağı içinde üç farklı cihaz kullanıyoruz. Bunlardan bahsedecek olursak ilk olarak dinleme cihazı, dinleme cihazı ile tespiti yüzeye daha yakın noktalarda olan su kaçaklarında kullanırız. Dinleme cihazı ile sesi dinleyip noktasal olarak cihazla su kaçağını buluruz. İkinci olarak termal kamera, termal kamera genelde  sıcak su borularındaki su kaçak tespitini yapmak için kullanılır. Son olarak kameralı cihazlarımız , kameralı cihazlarımız pis su borularındaki su kaçaklarının tespitinde kullanılır. Yüzeysel veya derin farketmeksizin her türlü noktadaki su kaçağını çelik kablo yardımı ile borunun içine gönderilen kamera sayesinde noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Cihazla su kaçağına bakan servis olarak evinize geldiğimizde ilk olarak su kaçağı temiz su borusunda mı yoksa temiz su borusunda mı onu tespit eder daha sonrada sonuca göre kameralı cihazlarımızla su kaçağı tespitini kolayca yaparız. Su kaçağı tespitinin tamamlanmasından sonra cihazla su kaçağına bakan servis , kaçak olan noktayı tamir edip servisi tamamlar.

Yeni nesil cihazla su kaçağına bakan servisleri tercih ederseniz gereksiz yere fayans veya duvar   kırılmaz eviniz zarar görmez. Bizim uzman tesisatçı ekiplerimiz  su kaçağını tespit ederken her hangi bir yeri kırmaz. Su kaçağı tespiti tamanlandıktan sonra su kaçağı olan noktanın tamiri için gerektirdiği kadar yer kırılır ve tamir yapılır. En düşük maliyet için cihazla su kaçağına bakan servisleri tercih ediniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir